11. Sınıf Okul Öğrencilerimiz için Eğitim Programlarımız

11. Sınıf Okul Öğrencilerimiz için Eğitim Programlarımız

  • Akademik Başarı

Öğrencilerimizin hem lise hayatında hem de sonrasında akademik başarısını etkileyen Matematik, Türkçe ve İngilizce gibi dersler daha yoğun anlatılmaktadır. Değişen üniversite sınav sistemlerinde böylece daha başarılı sonuçlar elde edeceklerdir. Bununla birlikte öğrencilerimiz öğretmenlerinden randevu alıp birebir ders yaparak eksiklerini kapatma imkanı buluyorlar.

  • Butik Sınıflar

Derslerimizin daha verimli olması adına öğrenci sayılarını minimum seviyede tutuyoruz. Homojen yapıdaki sınıflarımız ile öğretmenlerimiz bireysel eksiklikleri daha yakından takip edebilmektedir.

  • Uzman Öğretmen Kadrosu

Ülkemizin sayılı üniversitelerinden mezun olmuş, alanında uzman, yenilikçi, pedogojik formasyona sahip, tecrübeli bir öğretmen kadromuz bulunmaktadır.

  • Kulüp Faaliyetleri

Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra, sosyal ve kültürel gelişmelerini de çok önemsiyoruz. Bu bağlamda kulüp faaliyetleri ile kişisel yeteneklerini geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz.

  • Sınav Analizleri ve Kişiye Özel Soru Bankası

Aylık tüm branşlardan oluşan soru bankası ile daha etkin ödevlendirme ve takip sağlıyoruz. Sınav sonuçlarının ayrıntılı analizini yaparak bireysel eksiklere göre ders çalışma programı ve birebir dersler yapıyoruz. Bu konuları içeren kişiye özel soru bankası hazırlayıp tüm öğrencilerimize son tekrar amaçlı dağıtıyoruz.

  • Ders Çalışma Alışkanlığı

Üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde öğrencilerin karşılaştıkları en büyük problem ders çalışma alışkanlığı ve motivasyon olduğu görülmektedir. Bundan hareketle gerek motivasyon seminerleri ile gerekse danışman öğretmenlerin takipleri ile amacımız düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanılmasıdır.

  • 9 ve 10.Sınıf Tekrarı

Üniversite hazırlık sürecinde öğrencilerimizin 12.sınıfa geçerken geçmiş yıllara ait konulardan eksikleri kalmaması için TYT çalışması yapıyoruz. Bu programı destekleyici dersler, etütler ve deneme sınavları uygulaması ile daha öğrencilerin üniversiteye hazırlık sürecini başlatmış oluyoruz.

  • Eğitim Portalı

Birebir ders randevusu, sınav sonuçları ve analizleri, ders programı, ödev takibi, yoklamalar gibi bir çok konuda hem öğrencilerimiz hem velilerimiz ister internet sayfamızdan ister mobil uygulaması ile bilgi sahibi olabiliyorlar.

  • Sömestr Kampları ve Genel Tekrar Programları

Motivasyonun artması ve genel tekrar amaçlı yoğun ders çalışmanın olduğu sömestr ve yılsonu ders çalışma kampları gerçekleştiriyoruz.